Teenused

Lisaks enda toodetele pakume mitmeid teenuseid. Enaamus teenuste maksumus sõltub mitmetest asjaoludest ning lõplik hind saavutatakse kokkuleppel.

Päritolu: Lõuna-Postimees
Päritolu: Lõuna-Postimees

Ekskursioonid

Meie tehas on kui ajaloos seisma jäänud ning meiega kokkuleppel on võimalik seda nii suure kui väiksema grupiga külastada!
Räägime teile tehase ajaloost, vaatleme masinavärki ning samuti on võimalik kohapealt kaasa osta kõiki meie tooteid!

Tehase linnulennu ning masinate fotod pärinevad Lõuna-Postimehest. Fotograaf Arvo Meeks. Link: https://lounapostimees.postimees.ee/4321303/potitehase-omanik-palume-lahkesti-ahju-astuda

Praktika võimalus

Õpetajad, juhendajad ja õpilased on teretulnud meie tehasesse oma töid ellu viima! Meie tehas pakub teile kasutamiseks nii kodumaist savi, tootmispindu kui ka ahjusid. Keraamika tudengitel on võimalus läbi viia meie tehases ka tootmispraktikat.

Kingitused ja tellimustooted

Kui soovite talletada erilist sündmust, tervitada oma koostööpartnerit, üllatada kolleege või soovite midagi talletada aastateks, siis võtke meiega ühendust!

Saame Teie soovisõnumi, logo või tervituse Teie poolt valitud toote savisse vormida ning valitud inimesi sellega üllatada.

Saviesemete põletus

Too oma savist toode meie tehasesse ja aitame muuta selle ajas kestvaks!

Meie tehases saate põletada nii väikeseid kui suuri, nii omatarbeks kui muuks otstarbeks valmistatud esemeid. Tehases on võimalik põletada oma tooteid nii elektriahjudes kui suurtes puude ja õliga köetavates ahjudes.

Lisaks traditsioonilisele põletusele saab meie juures proovida ka tänaseks vähem tuntud savipõletusmeetodeid, mis annavad omanäolise ja kordumatu tulemuse.

Voolimissavi müük

Mis võiks veel toredam olla, kui voolida midagi Eestimaa looduslikust savist? Me pakume meie enda savi nii koolidele kui kõikidele teistele keraamikahuvilistele. Savi on tellimisel valmis segatud ning pakendatud. Hinnaks on 0.5 € kilogrammi kohta. Hinnale lisandub transpordikulu.